47284 (021)

اخبار مهد امیران گشت


جستــــجوی اخبار بر اساس تـاریــخ :

جستجوی اخبار بر اساس موضوع :

بازگشت


تاریخ درج : پنجشنبه،20خرداد،1395
موضوع : دوره آموزشي مبارزه باپولشويي درجوپار
خلاصه : به گزارش روابط عمومي ؛ بر اساس قانون تمام شرکتها و سازمانها در راستاي پيشگيري از وقوع پولشويي در مجموعه خود ملزم به برگزاري دوره هاي آموزشي پولشويي هستند.

به گزارش روابط عمومي ؛  بر اساس قانون تمام شرکتها و سازمانها در راستاي پيشگيري از وقوع پولشويي در مجموعه خود ملزم به برگزاري دوره هاي آموزشي پولشويي هستند.

دوره آموزشي مبارزه با پولشويي با حضور معاون اقتصادي و پشتيباني، مدير مالي و پرسنل اداري و مالي شرکت قطارهاي مسافري و باري جوپار در تاريخ 1395/03/04 در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

 در اين دوره ها مديران و کارمندان مالي و اداري آموزشهاي لازم را جهت برخورد مناسب و به موقع با پديده پولشويي مي گذرانند تا در صورت مشاهده نشانه هايي از اين پديده مخل اقتصاد ملي آن را گزارش نموده تا برخورد هاي لازم با متخلفين صورت گيرد.

اين دوره آموزشي توسط دکتر منشدي وکيل پايه يک دادگستري و مدرس دانشگاه با عنوان "مبارزه با پولشويي با تمرکز بر قانون ، آيين نامه ها و راهکارهاي آن" در 8 ساعت و طي يک جلسه با حضور آقاي احمدرضا کوهشاري معاون اقتصادي و پشتيباني ، خانم ابراهيمي مدير امور مالي و پرسنل واحدهاي مالي و اداري و همچنين مشاور مدير عامل سازمان عمران کرمان و مدير عامل آژانس مهد اميران گشت در محل سالن اجتماعات شرکت جوپاربرگزار شد.