47284 (021)

تورهای مهد امیران گشت


تور کوش آداسي ويژه 22 تير

اگر قصد سفر به يک نقطه زيبا و خاطره انگيز را داريد و مي خواهيد مدتي را در آن جا به خوشي و آرامش سپري کنيد با اميران گشت همراه باشيد تا در اين قسمت به شما از هزينه هاي سفر به کوش آداسي بگوييم تا با آگاهي از اين هزينه بهتر و راحتتر و با برنامه ريزي کامل و دقيقي به اين سفر برويد تا هم به شما خوش بگذرد و هم اينکه يک سفر با بودجه مناسب را در تاريخ زندگيتان ثبت کنيد و با باقي مانده پول تان از اين سفر، با کمک اميران گشت براي سفر بعدي برنامه ريزي کنيد.

 

تورهاي کوش آداسي 

 


جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي ذيل تماس حاصل فرمائيد

44694404  و  47284


جهت مشاهده پکيج  در سايز واقعي لطفا اينجا کليک بفرمائيد

 جهت کسب اطلاعات بيشتر با کانتر تورهاي داخلي تماس حاصل فرمائيد:
 تلفن:44694404(20 خط)     فکس:44694405

Image result for ?کوش آداسي?‎


آب و هواي کوش آداسي


شهر بندري و ساحلي کوش آداسي در استان آيدين ترکيه يکي از زيباترين مکان هايي است مي توان به عنوان گزينه اي از هر نظر مناسب براي سفر در نظر داشت چنانکه در اين چند سال گذشته مورد توجه بسياري از گردشگران نقاط گوناگون جهان و بويژه ايرانيان بوده است. موقعيت جفرافيايي کوش آداسي  که شهري بندري در قسمت مديترانه‌اي ترکيه مي باشد يک اعتدال و و دلپذيري خاصي به آب و هواي اين شهر بخشيده است. در کنار ساحل و زير نور آفتاب به تماشاي درياي آرام و گاهي متلاطم نشستن چه لذتي دارد! بويژه که اين شهر داراي تاريخي غني مي باشد و بقاياي آثار به جامانده از روزگاران گذشته در اين شهر جلوه خاصي به آن بخشيده است، طبيعت نيز در اين زيبايي بخشي به شهر سنگ تمام گذاشته و تا جاي ممکن بر جذابيت و زيبايي اين شهر افزوده است.

Image result for ?کوش آداسي?‎چند جاذبه‌ گردشگري و مکان ديدني شهر کوش آداسي

جزيره کبوتر، اين مکان که ديوارهايش مانند حصار کل جزيره مشاهده مي شود يک قلعه را در ذهن تداعي مي کند. گويا اين ديواره ها در دوره هاي بعدتر يعني حدود سده نوزدهم ميلادي براي آن ساخته شده است. اين منطقه مکان مناسبي استراحت يا قدم زدن در کنار دريا است.

پريه نه: منطقه‌اي قابل سکونت در ترکيه است که قدمت آن دوره دوران يونان باستان مي رسد و در اين زمان احداث گرديده است. جاذبه اي تاريخي با مناظر و ديدني هاي کوهستاني زيبايي که خاطرات شيرين اين سفر را برايتان ماندگار مي کند. از ديگر نقاط ديدني شهر زيباي کوش آداسي مي توان اشاره کرد به: بندر گاه، ساحل بانوان کوش آداسي يا ليديز، پريه‌نه، پريه نه، ملط، ديديما، کيرزالي، شبه جزيره ديلک،ساحل آيدين‌ليک، غار زئوس، بندر ديلک و بسياري نقاط ديگر که جذاب و ديدني شهر کوش آداسي ترکيه است. اين بود هزينه هاي سفر به کوش آداسي، اميد است با همراهي اميران گشت هميشه و هرجا بهترين را انتخاب کنيد!

تور ارمنستان
تور ارمنستان زميني
تور ارمنستان هوايي
تور ارمنستان ارزان
تور ارمنستان با بهترين نرخ
تور ارمنستان ويژه
تور ارمنستان زميني و هوايي


تور ارمنستان
تور ارمنستان زميني
تور ارمنستان هوايي
تور ارمنستان ارزان
تور ارمنستان با بهترين نرخ
تور ارمنستان ويژه
تور ارمنستان زميني و هوايي


تور ارمنستان
تور ارمنستان زميني
تور ارمنستان هوايي
تور ارمنستان ارزان
تور ارمنستان با بهترين نرخ
تور ارمنستان ويژه
تور ارمنستان زميني و هوايي