47284 (021)

تورهای مهد امیران گشت


تور دبيجهت مشاهده پکيج  در سايز واقعي لطفا اينجا کليک بفرمائيد

امارات متحده عربي با حروف UAE نوشته مي شود. مساحت کلي اين کشور 82880 کيلومتر مربع، از شمال و شمال غربي به خليج، از جنوب و جنوب غربي به عمان و عربستان سعودي، از سمت غرب به قطر و عربستان سعودي، و از سمت شرق به درياي عمان و عمان محدود مي شود. بر خلاف بيابان هاي شني در اين مسير شما شاهد گسترش فضاي شهري به نحو چشمگيري هستيد. براي کساني که به مطالعه تاريخ و سياست در دانشگاه مي پردارند، تحصيلات بخش لاينفکي از جامعه امارات خواهد بود. امارات مجموعه اي است که در سال 1971 توسط امارت هاي شيخ نشين دبي، شارجه، عجمان، فجيره، رأس الخيمه و ام القيوين به وجود آمد و شيخ نشين ابوظبي به عنوان پايتخت امارات برگزيده شد. رئيس دولت، شيخ خليفه بن زايد آل نهيان و همچنين حاکم ابوظبي و شيخ محمد بن راشد آل مکتوم به عنوان نماينده، حاکم دبي و نخست وزير امارات مي باشد. جمعيت امارات در نيمه اول سال 2006، 8/2 ميليون نفر بود که بر اساس سرشماري نفوسي سال 2010 به 26/8 ميليون نفر رسيد.زبان عربي، زبان ملي و زبان انگليسي زبان تجارت محسوب مي شود. اکثريت گسترده اي از اين جمعيت دموگرافيک در شهر هاي ابوظبي و دبي ساکنند. طبق اطلا عات اداره آمار دبي منتشره در تاريخ 2011 جمعيت دبي حدود 2 ميليون نفر در شب و 3 ميليون نفر در روز اعلام گرديده است.امارات متحده عربي (U.A.E) پايتخت: ابوظبي ساختار سياسي جمهوري فدرالي (Constitutional federal) متشکل از 7 شيخ نشين به ابوظبي، دبي، شارجه، عجمان، ام القوين، رأس الخيمه، و فجيره در سال 1971. رييس دولت و نخست وزير:عاليجناب شيخ خليفه بن زايد آل نهيان، حاکم ابوظبي. نايب رييس دولت: عاليجناب شيخ محمد بن راشد آل مکتوم،حاکم دبي. ساختار فدرالي: مجمع عالي فدرالي متشکل از حاکمان هفت امارت، يک کابينه يا مجمع وزيران و يک نظام پارلماني نيمه انتخابي، مجمع ملي فدرال.قواي اجرايي: هر هفت شيخ نشين داراي حکومت محلي بوده و شهرداري ها و ادارات دولتي مستقل دارند. روز ملي: 2 دسامبر. پرچم: سه نوار افقي با اندازه هاي مساوي به رنگ هاي سبز (بالا)، سفيد و مشکي به همراه يک نوار پهن قرمز عمودي در سمت اتصال پرچم به ميله

 

تور دبي

 

تور دبي با بهترين نرخ

اقامت در بهترين هتل هاي

دو،سه،چهار و پنج ستاره

جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي ذيل تماس حاصل فرمائيد

44694404  و  47284موزه

تماشاي زندگي بوميان قديمي امارات قبل از پيدايش نفت در اين سرزمين بازگو کننده زندگي فرهنگي و تجاري مردمان اين امير نشين مي باشد.

مطمئناً با بازديد از اين موزه ها مطالب زيادي از اهميت خور، معماري سنتي، صحرا، صيد مرواريد، مساجد و بازارها

مي آموزيم.

قدمت برخي از اشياء اين موزه ها به 4000 سال پيش باز مي گردد.

اگر علاقه مند به ديدن و درک بافت قديمي امارات و زندگي بوميان قديم اين اميرنشين هستيد بازديد از موزه ها را به شما توصيه مي نماييم.


موزه دبي

2 3 4     

دژ الفهيدي که اکنون جزئي از بناي موزه دبي فعلي مي باشد يکي از ديدني ترين آثار باستاني اين منطقه مي باشد. هدف از بناي اين اثر که در سال 1799 تحقق پيدا کرده حفاظت از مرز و بوم اين منطقه بوده است.مرمت اين مجموعه در سال 1995 انجام شد که در آن تعدادي گالري هنري، شهر فرنگ، مجسمه هاي عظيم و ديگر آثار ديدني در آن جاي گرفته است.

 

موزه از ساعت 8 و نيم صبح تا 7 و نيم بعداز ظهر روزهاي شنبه تا پنجشنبه و روزهاي جمعه  از 2 تا 7 و نيم بعدازظهر پذيراي بازديدکنندگان مي باشد.

قسمت بزرگي در موزه به آلات موسيقي اختصاص يافته است. سازه هاي اصيل منطقه از جمله قربه(ساز سنتي محلي) ساخته شده از چرم گوسفند و سازهاي قديمي ديگري در اين بخش به نمايش در آمده است. بخش ديگر در زيورآلات و بخشي به آثار باستاني زير خاکي اختصاص يافته است.موزه ام الشيف مجلسمراکزديدني دبي        

اين بنا در سال 1955 به منظور استراحت تابستاني شيخ راشد ابن سعيد آل مکتوم مي باشد و در جميرا قسمت ساحلي اين منطقه واقع شده است که يکي از بناهاي تاريخي و ديدني اين منطقه مي باشد. اين مجتمع شامل يکي از زيباترين نخلستان هاي امارت است که با سيستم آبياري زيبا و سنتي((الفلج)) اداره مي شود. هزينه ورودي به اين مجتمع 1 درهم مي باشد. ساعات بازديد در روزهاي عادي 8:30 صبح تا 8:30 شب و روزهاي جمعه از 2:30 تا 8:30 شب مي باشد.
ميدان اسبدواني

1 2 3 4

از سال 1981 اسب دواني در دبي پايه گذاري شد و حدوداً 10 سال بعد در سال1992 کلوپ اسبدواني در نادالشبا فعاليت هاي خود را بسط و ادامه داد.

در سال 2010 ميدان اسبدواني دبي به نام Meydan با مسابقات جهاني اسبدواني افتتاح شد.

Meydan يکي از بزرگترين مکان هاي مسابقات اسبدواني دنيا ميباشد که 60 هزار صندلي براي پذيرش تماشاگران را داشته وداراي مسير مسابقه اسبدواني بطول 2400 متر مي باشد. بعلاوه 285 اتاق و سوئيت مدرن در اين مکان آماده ارايه به مشتريان مي باشد.
مساجد امارات 

با وجود بافت مدرن شهري و آسمانخراش هاي سر به فلک کشيده امارات که باعث رشد سريع آن شده است ولي هنوز حضور مساجد زيبا و با شکوه و صداي طنين انداز اذان سنت در پرستش و دعا به خوبي شنيده مي شود. شنيدن صداي اذان از مساجد گوشه و کنار امارات يادآور اين است که اساس تاريخ و فرهنگ اين مرز و بوم بر پايه اسلام بنا نهاده شده است. مسجد جامع شيخ زايد
1 2 3 4
بناي مسجد جامع شيخ زايد بن سلطان آل نهيان مسجدي در شهر ابوظبي واقع شده است. اين مسجد بعد از مسجدالحرام و مسجدالنبي سومين مسجد بزرگ جهان است و يکي از نقاط ديدني امارات متحده عربي به شمار مي آيد. آرامگاه شيخ زايد نيز در سمت شمال مسجد واقع شده است.مسجد جميرا
1 2 3 1
مسجد هاي بسيار زيبايي در شهر وجود دارد که يکي از بزرگترين و زيباترين آن ها مسجد جميرا مي باشد اين مسجد نمونه اي چشمگير از معماري اسلامي نوين است که ساخته شده از سنگ و به سبک قرون وسطايي مي باشد اين مسجد با مناره هاي دوقلو و گنبد با عظمت خود نشان اختصاصي شهر محسوب مي شود. به خصوص در شب هنگامي که چراغ هاي ظريف آن هنرنمايي مي کنند بسيار ديدني و جذاب مي باشد. مسجد جميرا بزرگترين مسجد مورد تحسين دبي مي باشد و يکي از بزرگترين ديدني هاي جذاب دبي محسوب مي شود.
مسجد بزرگ دبي
1
 اين مسجد در سمت بردبي از خور دبي در نزديکي دربار رهبر قرار دارد مسجد بزرگ در سال 1998 بازسازي شده است و با ارتفاء 70 متر بلندترين مناره شهر را دارا مي باشد 45 گنبد کوچک به اضافه 9 عدد ديگر قاب عکس هاي شيشه اي لکه دار بزرگ، آن را تبديل به يک مشخصه متفاوت و همچنين يک مکان مهم مقدس مي کند.مسجد آبي
1 2 3 
بزرگترين مسجد دبي در منطقه الصفا با پذيرش 2000 نمازگزار، در جولاي سال 2011 ميلادي گشايش يافت.


پارک هاي دبي

در سرتاسر دبي پارک هاي سرسبز عمومي فراواني به چشم مي خورد که مجالي براي استراحت و آرامش و دوري از زندگي شهري مي باشد و محبوبيت خاصي در ميان خانواده ها دارد. اين پارک ها جايي بسيار عالي براي پيک نيک، فضاي بازي کودکان با انواع و اقسام وسايل بازي سرگرمي مي باشند.

بزرگترين پارک هاي شهر ساحلي جميرا، پارک خور دبي، پارک مشرف، پارک الممزر و پارک صفا مي باشند و بسياري پارک هاي کوچکتر ديگر در سرتاسر شهر که فضاي سبز در اختيار مردم مي گذارند.پارک ساحلي ممزر

1 2 3  
اگر قصد داريد براي تفريح و پيک نيک به همراه ورزش هاي آبي و شنا در دريا برويد پارک ممزر را به شما توصيه مي کنيم.

اين پارک محلي براي بازي کودکان، فضاي سبز براي استراحت، مکان هاي مخصوصي براي تهيه غذا، قطار بزرگ، پلاژ دريا، استخر، جت اسکي در فضايي به مساحت 160 هکتار مي باشد.

همچنين اين پارک داراي مکان هايي خاص VIP مي باشد. اين پارک در 5 کيلومتري بندرگاه همريه قرار دارد. ورودي پارک براي هر نفر براي هر نفر 5 درهم و به ازاي هر ماشين با تمام سرنشين ها 30 درهم مي باشد.

قيمت بليط استخر اين پارک براي بزرگسالان 10 درهم و براي کودکان 5 درهم مي باشد. پارک از ساعت 8 صبح تا 10 شب هر روز باز بوده و روزهاي چهارشنبه تنها به بانوان اختصاص داده شده است که مي توانند کودکان پسر زير 8 سال را با خود به همراه بياورند.


پارک زعبيل

1 2 3

اگر قصد رفتن به پارکي غير از پارک ساحلي را داريد پارک زعبيل انتخاب خوبي است.

اين پارک داراي فضاي سبز وسيع به همراه محل بازي کودکان، زمين گلف، زمين ورزشي است همچنين اين پارک داراي سالن تئاتر D3 با گنجايش 2000 صندلي و مرکز برگزاري نمايشگاه و سالن سينماي Imax مي باشد. اين پارک به دليل داشتن فضايي جهت نمايشگاه ها از محبوبيت خاصي برخوردار است. پارک زعبيل در ميان مرکز تجاري دبي و خيابان کرامه قرار دارد و منظره خور در اين پارک از مناظر فراموش نشدني دبي شمار مي رود.پارک صفا


پارک صفا با مساحت 1053 کيلومتر در قسمت جنوب غربي خيابان شيخ زائد در خيابان الوصل واقع شده است اين پارک در سال 1975 در دبي بازگشايي گرديده است.

پارک صفا داراي درياچه ها و آبشارهاي بي نظيري مي باشد و داراي 200 نوع مختلف پرنده مي باشد اين پارک داراي 21 استراحتگاه مخصوص تهيه غذا مي باشد.

پارک الوصل

1


اين پارک در خيابان الوصل، پشت بيمارستان ايرانيان واقع مي باشد. مساحت آن بسيار زياد نبوده و داراي فضاي سبز و منطقه بازي کودکان است. ساعات کاري پارک از 8 صبح تا 10 شب مي باشد و در روزهاي تعطيل تا 5/1 شب پذيراي علاقمندان مي باشد.پارک مشرف 


اين پارک در سراشيبي از شن و ماسه و در فاصله 12 کيلومتري از فرودگاه دبي و در جاده العوير قرار گرفته است.

پارک مشرف مثال خوبي براي بهره برداري از عناصر طبيعي است زيرا مملو از درختان بلند با ارتفاع 15 متر که بيش از 50 سال سن دارند، مي باشد و در مجاورت مرکز شهر است.

اين پارک در فضايي به وسعت 24 هکتار احداث شده و به خود مي بالد که داراي امکاناتي از جمله فضاي سبز گسترده شده با انواع گونه هاي گياهي و جانوري متنوع، خانه هاي قديمي بيانگر فرهنگ امارات، استخرهاي شنا، فواره و درياچه، فضاي بازي براي کودکان، قطار، شتر و اسب سواري مي باشد.

يکي از نکات ويژه اين پارک بين المللي، ايجاد نمايشگاه هميشگي خانه هاي مينياتوري از کشورهاي مختلف است.(شبيه سازي مينياتوري خانه هاي ملل مختلف)

اين پارک همه روزه از ساعت 8 صبح الي 10 شب پذيراي علاقه مندان است و در روزهاي 5شنبه تنها پذيراي بانوان به همراه فرزندانشان مي باشد. ورودي اين پارک براي 5 درهم و هزينه ورودي براي هر خودرو 10 درهم مي باشد. هزينه استفاده از استخرهاي شنا براي بزرگسالان 10درهم و کودکان 5 درهم مي باشد.پارک ساحلي جميرا

1 2
پارک ساحلي جميرا واقع در دبي با مساحتي حدود 13 هکتار در سال 1989 در دبي ساخته شده است. اين پارک از معروفترين و محبوبترين پارک هاي امارات مي باشد. اين پارک در خيابان جميرا واقع مي باشد.

پارک ساحلي جميرا واقع در دبي با مساحتي حدود 13 هکتار در سال 1989 در دبي شده است. اين پارک از معروف ترين و محبوب ترين پارک هاي امارات مي باشد. اين پارک در خيابان جميرا واقع شده است و داراي فضاي بازي براي کودکان، امکان استفاده از دريا، زمين هاي ورزشي و سالن نمايش براي اجراي تاتر مي باشد.

پلاژ شنا اين پارک توسط گروه غريق نجات کترل مي شود.

اين پارک نيز داراي روزهاي خاص براي بانوان است که دوشنبه هر هفته از ساعت 8 صبح تا 11 بعدازظهر مي باشد. ورودي اين پارک براي هر نفر 5 درهم و به ازاي ورود يک ماشين با تمام سرنشين ها 30 درهم مي باشد.

همچنين رستوران و فست فود هايي براي علاقه مندان در اين پارک مي باشد.


سواحل دبي

کمتر کسي در سفر به دبي، قدم زدن در کنار سواحل زيباي دبي و يا شنا کردن در اين آب هاي نيلگون را فراموش مي کند.

پارک هاي ساحلي دبي همواره در طول سال مملو از گردشگران از سراسر دنيا مي باشد. براي علاقه مندان به ورزش شنا و دوست داران سواحل، انتخاب هاي زيادي در دبي وجود دارد. در ساده ترين شکل مي توانند از سواحل عمومي استفاده نمايند.

اين سواحل از امکانات کمي برخوردارند ولي نياز به پرداخت وروديه ندارند. در مقابل، پارک هاي ساحلي از امکانات خوبي مانند اطاق تعويض لباس، استخرهاي متعدد و براي کساني که مي خواهند از امکانات عالي برخوردار شوند، استفاده از سواحل خصوصي متعلق به هتل ها توصيه مي شود.

سواحل عمومي دبي از کنار الممزر در شمال شرقي دبي آغاز مي شود. اين منطقه شامل مکان مخصوص براي شنا، جت اسکي و کلبه هاي چوبي مي باشد. با حرکت به طرف جنوب به ساحل کرنيش جميرا مي رسيم. اين ساحل مورد علاقه بسياري از گردشگران براي آفتاب گرفتن و شنا کردن مي باشد. امکانات آن عبارت است از نيمکت ها و ميزهاي داراي سايه بان، محل هاي ويژه بازي بچه ها، دوش آب و مناطق حفاظت شده براي شنا، سنگ چين کناري اين ساحل يک مکان خوب براي علاقه مندان به ماهيگيري مي باشد. در قسمت هاي جنوبي تر به سواحل کوچکتر نزديک به باشگاه دريا نوردي دبي و ساحل هتل ساحلي جميرا مي رسيم. مقررات خاصي نيز براي بازديد و استفاده از سواحل عمومي اتخاذ شده است.بردن سگ و حيوانات اهلي به ساحل ممنوع مي باشد. بردن ماشين و رانندگي کردن، برافروختن آتش و طبخ غذا، چادر زدن و تشکيل بزم و پارتي هاي بزرگ نيز در سواحل عمومي مجاز نمي باشد. نکته بسيار مهم ديگري نيز درباره شنا کردن در اين سواحل بايد در نظر گرفته شود اين است که اگرچه آب هاي ساحلي دبي بسيار آرام و کم تلاطم بنظر مي رسند اما موج هاي آن مي تواند شناگران را به آساني از ساحل دور نمايد.

در هنگام شنا کردن مراقب عروس دريايي باشيد که در برخي اوقات سال در مناطق ساحلي بر تعدادشان افزوده مي شود تا با آنها برخوردي نداشته باشيد.

                                        لذا در هنگام شنا کردن بسيار مراقب باشيد و تنها در صورت حضور نجات غريق در ساحل، به شنا کردن مبادرت نماييد.

از ميان سه جزيره ساخته شده در دبي بزرگ ترين و وسيع ترين آن ها به شمار مي رود. در حال حاضر ساخت آن در سواحل دبي را شرکت نخيل بر عهده دارد.


پروژه مذکور از اکتبر سال 2004 آغاز به کار کرده انتظار مي رود تا سال 2015 به پايان رسد.

جزيره پالم ديره از لحاظ جغرافيايي مکمل مرکز دبي است. مرز مرکز دبي با خور تعريف مي شود، آب راهي که شهر قديم دبي را از ساير مناطق جدا مي سازد.

طرح مذکور شامل چهل و يک ساقه و مساحت کلي هشتاد کيلومتر مربع جهت فضاهاي مسکوني، خريد، فروش، اسکله و بندرگاه و ساير را به خود اختصاص داده است. بخش مسکوني بر روي ساقه ها ساخته شده و هشت هزار ويلاي دو طبقه را در خود جاي مي دهد.

ساخت پالم ديره به طول چهارده کيلومتر و عرض هشت و نيم کيلومتر بيش از يک بيليون متر مکعب صخره و سيليکات در بر خواهد گرفت.پالم جميرا

1 2  4

اين جزيره 7 ميليون متر مربع مساحت دارد و بعد از ديوار چين اولين دست ساز بشر مي باشد که از کره ماه ديده مي شود.


جزيره پالم از سه قسمت تنه، تاج و هلال تشکيل شده است. هلال دور آن به طول 12 کيلومتر بوده و موج هايي تا ارتفاع 4 متر را تحمل مي کند. تاج از 17 ساقه تشکيل شده است.

پالم شامل 2000 ويلا با ساحل اختصاصي و 2500 آپارتمان لوکس با سبکي متفاوت مي باشد.

ساکنين و بازديدکنندگان از آن مي توانند از امکانات لوکس هتل ها و مراکز خريد و امکانات تفريحي استثنايي و بي نظير لذت ببرند.

ويلاهايي که در قسمت ساقه اين نخل هستند فضايي حدود 4 تا 5 متر در بين يکديگر دارند که برابر با فاصله بين ويلاهاي ساحلي عادي است. براي فراهم کردن يک تعادل بهتر بين تفرجگاه ساحلي و امکانات تفريحي در اين منطقه و همچنين داشتن فضايي کافي براي ساکنين، يک پارک با چشم اندازي بسيار زيبا در مرکز اين تنه تدارک ديده شده است. اين پارک به وسعت 8/7 هکتار با امکاناتي وسيع داراي استخرهاي آبي با فواره هاي زيبايي در ميان آن ها، انسان را به وجد مي آورد. يکي ديگر از امکانات بي نظير در پالم، قطار هوايي آن است که مسافت 4/5 کيلومتر را طي مي کند و از ايستگاه آتلانتيس در قسمت هلالي شکل امتداد دارد. 4 قطار بر روي اين ريل حرکت مي کنند که 2400 مسافر را در هر ساعت در مسيرهاي مختلف جا به جا مي کنند.پالم جبل علي 

                                                                                         1

پالم جبل علي در ميان جزاير سه گانه پالم از لحاظ مساحت رتبه دوم را داراست و پنجاه درصد از پالم جميرا وسيع تر است.

اين پروژه بيشتر از لحاظ مکاني تفريحي و گردشگري براي بزرگسالان و کوچکتر ها و براي هر دو گروه ساکنان منطقه و گردشگران داراي جذابيت هاي ويژه خود مي باشد.

جزيره متشکل از بدنه و هفده ساقه هلالي شکل در اطراف خود است که به چهار بخش تقسيم شده است. پالم جبل علي شامل شش ماريناست که اولين آکواريوم دريايي، پارک آبي و خانه هاي مجلل در آن، محيطي با استانداردهاي جهاني ايجاد کرده است. عمليات ساخت اين منطقه اکتبر سال 2002 آغاز گشت و انتظار مي رود تا سال 2013 به پايان رسد.

 


خيابانهاي ديدني دبي
خيابان هاي قديمي چون جميرا و خيابان هاي ديره و ... از اصلي ترين خيابان هاي شهر دبي مي باشد که امروزه در ميان شاه راه هاي جديد الاحداث چون نگيني زرين مي درخشند. قدم زني در اين خيابان ها خالي از لطف نيست.


                                                                                                            خيابان جميرا
                                   1 2 3

ابتداي اين خيابان با يکي از بزرگترين و بلندترين  پرچم هاي دنيا آغاز مي گردد. مساجد زيباي اين خيابان منظره اي خيره کننده را پديد آورده است.

اين خيابان در امتداد دريا قرار گرفته و در انتها با دو هتل زيباي برج عرب  و جميرا بيچ خاتمه مي يابد.

ضمناً چند منطقه زيباي تفريحي نظير پارک آبي وايلد وادي، پارک ساحلي جميرا و دبي مارينا در اين خيابان واقع شده است.

بازديد از بازار سنتي مدينه جميرا واقع در خيابان جميرا و در کنار برج العرب خالي از لطف نيست.

 

                                                                                                                

        1 2 3 4

اين خيابان از مناطق تازه تأسيس شهر دبي مي باشد.JBR WALK  خياباني ساحلي است که داراي هتل هاي 4 و 5 ستاره، رستوران هاي متعدد، مراکز خريد و ساحل زيبا و چشم نواز مي باشد.

 

افراد زيادي همه روزه براي صرف غذا و استفاده از ساحل به اين خيابان مي آيند. منظره آپارتمان هاي مسکوني JBR  بر زيبايي اين خيابان افزوده است.

 

ضمناً بازديد از جمعه و شنبه بازار که هر هفته در اين منطقه برگزار مي گردد ديدني است.

 

بزرگراه شيخ زايد (E11)

                                          1 2 3

ديدن آسمانخراش هاي شيشه اي سر به فلک کشيده در دو سوي خيابان شيخ زايد و همچنين ديدن بلندترين برج تجاري و مسکوني دنيا نشاني از پيشرفت و اقتدار اين کشور در امر ساخت وساز مي باشد. باور اينکه دبي قديم در مدت زماني نه چندان زياد شاهد چنين پيشرفتي بوده است کمي دور از تصور مي باشد. خيابان شيخ زايد از اصلي ترين بزرگراه هاي تجاري و مسکونس دبي محسوب مي گردد. جهت دسترسي به مناطق مختلف دبي، خروجي هاي متعددي در بزرگراه شيخ زايد تأسيس شده است.

 

·        خروجي شماره 1: مرکز تجاري، داون تاون، برج خليفه و دبي مال

 

·        خروجي شماره 2: به خيابان حديقه، صفا پارک، به سمت شرق: خيابان ميدان يه سمت ميدان

 

·        خروجي شماره3: به سمت شرق منطقه القوز و جاده منار در شرق

 

·        خروجي شماره 4: به سمت امارات مال، پارک طلا و الماس، مدينه جميرا، برج العرب، پارک آبي وايلد وادي، هتل جميرا بيچ به سمت جاده ام سقيم.

 

·        خروجي 5: به سمت دبي مارينا، مديا سيتي، اينترنت سيتي و نالج وليج ( دهکده دانش)، منطقه امارات هيل ( اسپرينگ، ميدوز، جميرا آيلند)، JLT.        

 


رستوران هاي دبي


رستوران ها و فست فودهاي دبي
تنوع رستورانها در دبي بسيار چشمگير است. اکثر رستوران هاي دبي در داخل هتل ها قرار دارند ولي رستوران هاي بسيار خوبي نيز در گوشه وکنار شهر بصورت مستقل فعاليت مي نمايند . غذاهاي مکزيکي ، غذاهاي ايتاليايي ، غذاهاي کشور هاي مديترانه و خاورميانه و غذاهاي ژاپني در رستوران هاي دبي يافت مي شود.

 

اکثر رستوران ها و غذاخوري ها در بعد ازظهرها از ساعت 6 باز مي باشند ولي معمولا تا ساعت 9 شب خلوت مي باشند . برخي از رستوران در تمامي طول هفته و يا روزها و يا شب هايي خاص بصورت بوفه فعاليت مي کنند و شما مي توانيد با پرداخت مبلغي ثابت و قابل توجه، هر آنچه را از غذاها و نوشيدني ها ميل داريد، تناول کنيد.                                                                                

رستوران پير چيک (Pier Chick)


3

اگر بدنبال غذاهاي دريايي و مکانهاي رويايي و رمانتيک و شيک با غذاهاي لذيذ هستنيد اين رستوان يکي از بهترين هاست . غذا خوري آن با منظره اي فوق العاده از برج العرب و مجتمع چشمگير مدنية الجميرا اين لدت را تکميل مي کند .


 

رستوران گلستان (Golestan)

4

اين رستوران داراي يک محيط اصيل و غذاهاي فوق العاده اي است که مطمئنا مکان مناسبي براي مناسبت هاي خاص است. تمرکز کامل اين رستوران به غذاهاي ايراني موفقيت بالاي براي آن به همراه داشته است.


 

 

رستوران صدف (Sadaf)

2

در اين رستوران مي توانيد از مهمان نوازي اصيل و فضايي سنتي ايراني نشات گرفته لذت ببريد ومي توانيد صميميت و خدمات و کيفيت بالا را دريافت کند.


 

رستوران تيترو (Teatro)

3

اين رستوران در هتل برج هاي روتانا واقع شده است . اين رستوران نماد تمام عيار از يک رستوران درجه يک که سر آشپزهاي فوق حرفه اي آن در فضاي باز با سوشي ، لازانيا، پيتزا ، رشته هاي طعم دار ، کباب و ... در تنور هاي سفالي و فرهاي ذغالي و کباب پزهاي چرخان غذاي فوق العاده اي براي شما آماده مي کند.


 

رستوران ايراني انار

3

اين رستوران داراي کيفيت غذاي خوب ،دکور و فضاي سنتي و منظره بسيارزيباي از برج العرب و برج هاي بادي در مدنيت جميره است.البته اين رستوران بوفه ندارد و از قيمت بالاي برخوردار است.

آدرس: بازارچه مدينت الجميره

 
رستوران زنجيره اي مک دونالد

2
اين فست فود داراي شعبه هاي زيادي در تمام دنيا مي باشد که باکيفت و قيمت مناسب جايگاه مناسبي در ميان مردم دارد.

 

 

ليست رستورانهاي ايراني در دوبي 
ما ليستي از انواع رستورانهايي که غذاهاي ايراني سرو مي کنند را براي شما جمع آوري کرده ايم:
زرّين: دبي - دبي - روبروي کارفور سيتي سنتر- دبي شاپينگ سنتر

بناب: دبي - دبي -خيابان مکتوم – ساختمان ام- ام- تاورز – جنب هتل کنکورد
اپل: دبي - ديره – توين تاورز – طبقه سوم
پيتزا اپل: دبي - ديره – توين تاورز – طبقه سوم
دانيال: دبي - شيخ زايد – مزايا سنتر
شبستان: دبي - خيابان خور- هتل اينتر کنتينانتال
شهرزاد: دبي - ديره – هتل حيات ريجنسي
حاتم طلائي: دبي - ميدان جمال عبد الناصر- مقابل سوپر مارکت الکويتي
الوند: دبي - خيابان الخليج
ويد: دبي - خيابان مکتوم – ساختمان رقه البطين
مصفح : دبي - ديره – جنب بانک ملي
شف: دبي - سطوه – جنب مسجد قادري
برياني اصفهان: دبي - ميدان جمال عبد الناصر- مقابل هتل کنتينانتال
بستان آري: دبي - ميدان جمال عبد الناصر- پشت برج بني ياس - جنب ويدئو البلد
کينگ کاخ: دبي - دبي – خيابان پور سعيد
درويش: دبي - خيابان رقه – خيابان 37 – هتل سان اند سند – طبقه همکف
پيتزا زيتون: دبي - شارجه – خيابان تعاون


____________________________________________________________________________________________________________
تور دبي
تور دوبي
تور دبي ارزان
تور دوبي ارزان
تور دبي با بهترين نرخ
تور دوبي با بهترين نرخ
پکيج تور دبي
پکيج تور دوبي
تور دبي ويژه
تور دوبي ويژه
-----------------------------------------------
تور قشم
تور قشم زميني
تور قشم هوايي
تور قشم ارزن
تور قشم با بهترين نرخ
پکيج تور قشم زميني
پکيج تور قشم هوايي
مجري مستقيم تور قشم
مجري تخصصي تور قشم
تور زميني قشم
تور هوايي قشم
پکيج تور زميني قشم
پکيج تور هوايي قشم
---------------------------------------
تور مشهد
تور مشهد هوايي
تور هوايي مشهد
تور زميني مشهد
تور مشهد زميني
پکيج تور مشهد
پکيج تور مشهد زميني
پکيج تور مشهد هوايي
پکيج تور زميني مشهد
پکيج تور هوايي مشهد
تور مشهد ارزان
تور ارزان مشهد
تور مشهد با بهترين نرخ
مجري مستقيم تور مشهد
تور مشهد و هتل فرديس مشهد
تور مشهد در هتل دو ستاره تاپ فرديس مشهد
هتل تاپ 2 ستاره فرديس مشهد
هتل تاپ دو ستاره فرديس مشهد
هتل فرديس مشهد
اقامت در هتل فرديس مشهد
تور مشهد و اقامت در هتل فردي مشهد