47284 (021)

تورهای مهد امیران گشت


 تورگرجستان 

جهت مشاهده پکيج  در سايز واقعي لطفا اينجا کليک بفرمائيد

  
سرزمين گرجستان از ديد اقليمي منحصر به فرد است، يعني هر چهار فصل سال ديده مي‌شود به‌طوري‌که در يک زمان در کناره‌هاي درياي سياه هواي تابستاني در ميان نخل‌هاي حکم فرماست؛ در تپه ماهورهاي پايکوهي، رويش علف‌هاي تازه و گل‌هاي بهاري، همچنين در کوهستان، مه غليظ همچون ابري که با ريزش برف و باران همراه‌است وجود دارد.

اما کوه‌هاي قفقاز بزرگ همچون قازبگي و ديگر کوه‌ها، از برف ضخيم پوشيده شده‌اند. در مجموع آب و هواي گرجستان تابعي است از موقعيت جغرافيايي اين سرزمين، توده‌هاي هواي اشباع شده از بخارات آب درياي سياه از سمت غرب وارد دالان قفقاز و در گرجستان غربي باعث بارندگي متناوب مي‌شود و با از دست دادن نسبتي رطوبت از رشته کوه‌هاي سورامي، مسختي و ارسياني وارد گرجستان شرقي مي‌شود.

شايد به همين دليل است که گرجستان شرقي بارندگي کمتري را دريافت مي‌کند و آب و هواي آن خشک‌تر است

تور گرجستان

 

تور گرجستان با بهترين نرخ

4 شب و 5روز اقامت

اقامت در بهترين هتل ها


جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي ذيل تماس حاصل فرمائيد

44694404  و  47284

 


خدمات در نظر گرفته شده :

بليط رفت و برگشت با پرواز

ويزا

  4شب و 5 روز اقامت در هتل با صبحانه

ترانسفر فرودگاهي و شهري

  راهنماي فارسي زبان

يک گشت رايگان

 

 

 جهت کسب اطلاعات بيشتر با کانتر تورهاي داخلي تماس حاصل فرمائيد:
 تلفن:44694404(20 خط)     فکس:44694405

گردشگري يکي از بخش‌هاي مهم خدمات کشور گرجستان مي‌باشد که نقش مهمي دراقتصاد اين کشور دارد. اين بخش مهم در طي دوره قبل از استقلال، از رونق مناسبي برخوردار بود.

در سال 2017لادي، 7?55436نفر به کشور گرجستان وارد شده‌اند که 3?47832نفر آن توريست بوده‌اند که درآمد حاصله از آن 2?73 ميليارد دلار بوده‌است. گرجستان کشوري توريستي مي‌باشد که از شهرهاي توريست پذير زيادي از جمله کوتايسي و زوگديدي و باتومي و سيغناغي و بورجومي و تفليس و پوتي و سوخومي و روستاوي و زادگاه شراب دنيا تلاوي (در استان کاختي) برخوردار است.

خدمات

اقتصاد گرجستان تا اندازه زيادي به بخش خدمات وابسته‌است و نقش اين بخش در ساختار اقتصادي کشور گرجستان به تدريج افزايش يافته‌است. يکي از مصاديق مهم اين بخش توريسم مي‌باشد که نقش مهمي در بخش خدمات به عهده دارد.

اگر هيچ تصويري از گرجستان در ذهن خود نداريد، بهتر است بدانيد که گرجستان آميزه اي از بهترين تجربه هاي گردشگري را براي شما خلق مي کند. در تور گرجستان با مردم صميمي و خوش قلب، روستاهاي زيبا، جنب و جوش شبانه در تفليس و سواحل و طبيعي جذاب باتومي روبرو شويد. گرجستان طيف وسيعي از جاذبه و محصولات تفريحي و گردشگري را به شما ارائه مي دهد.
به لحاظ موقعيتي گرجستان هم در اورپا و هم در آسيا واقع است اما مردم گرجستان خود را به عنوان بالکن اروپا معرفي مي کنند و به دنبال عضويت در اتحاديه اروپا مي باشند و اين توصيف واقعاً درست است؛ به نظر من بالکن جذاب ترين و زيبا ترين بخش ساختمان است. در صورتي که بتوانيد با روح مردم و طبيعت گرجستان ارتباط برقرار کنيد، منحصربفرد ترين تجربه زندگي تان را رقم خواهيد زد. سفري به انسانيت و مهرباني که مي تواند اثرات زيادي بر روحيه شما بگذارد. در زير به ? دليل براي سفر به گرجستان و تفليس اشاره مي کنيم:

Image result for ?گرجستان?‎

?- هيچ واژه اي نمي تواند طبيعت گرجستان را توصيف کند

وقتي براي اولين بار در مسير تفليس- باتومي کوه هاي قفقاز را مي بينيد، مبهوت خواهيد شد. شايد باور نکنيد، در افق هاي دور دست، سکوت، خورشيد و کوه هاي زيبا را تجربه خواهيد کرد.
يکي از مکان هاي فراموش نشدني طبيعت گرجستان پارک ملي توشتي (Tusheti) مي باشد. اين پارک ملي در دامنه هاي قفقاز واقع است و شما را ياد طبيعت اسکاتلند مي اندازد، و شايد حتي زيباتر و منحصر به فرد تر. باور نمي کنيد که چنين مکان جادويي تقريباً بکر و آرام مانده است. بهتر است از زياد از آن تعريف نکنيم، تا همينطور دست نخورده باقي بماند!
بلند ترين قله اروپا به نام البروس با ارتفاع 5642گرجستان قرار دارد. نام اين قله با نام قله البرز هم ريشه است و هر دو شکلي از يک واژه ايراني هستند. لازم به ذکر است که در کوه هاي قفقاز قله هاي ديگري نيز وجود دارد که ارتفاع آنها بيش از 5000متراست گر اهل کوه نوردي هستيد، به راحتي مي توانيد از تفليس با چند ساعت رانندگي به پاي اين کوه برسيد. اين تجربه را به هيچ وجه از دست ندهيد.

Related image

?-  مردم گرجستان در قلب شما جاي مي گيرند

مردم گرجستان در عرض چند ثانيه آشنايي، به گونه اي با شما برخورد مي کنند، گويي از اعضاي خانواده آنها هستيد. آنها مردم خوش قلبي هستند و ارتباط گرمي با شما برقرار مي کنند و احترام و علاقه خاصي براي يکديگر قائلند. آنها از هر فرصتي براي شادي استفاده مي کند. موسيقي از مهمترين بخش هاي زندگي عاميانه آنها مي باشد و براي نوازنده هاي خياباني و اعضاي ارکستر سمفونيک به يک اندازه احترام قائلند.

?-  بازارهاي محلي سنتي با انواع خوراکي ها، ميوه ها و سبزيجات

بازارهاي سنتي را مي توانيد در همه جاي شهر ببينيد. سبزيجات و ميوه هاي رنگي، نان و گوشت هاي متنوع و هر چيزي که هوس آن را بکنيد. اين بازارها معماري سنتي و بومي دارند و حتي اگر چيزي نمي خواهيد بخريد، بازديد از آنها را به شما توصيه مي کنيم. هيچيک از کالاها برچسب قيمت ندارند و شما بايد با فروشنده چانه بزنيد. در بسياري از مواقع فروشنده ها، خانم هاي پير با لباس هاي سنتي مي باشند که حتي يک لغت انگليسي هم نمي دانند اما آنها با روش هاي جالبي با شما تعامل برقرار مي کنند.


?- تفليس يکي از منحصربه فرد ترين پايتخت هاي دنيا مي باشد

گرجستان توسط فرهنگ هاي مختلفي احاطه شده و بنابراين تمامي ويژگي هاي خوب را از آنها دستچين کرده است. روسيه در شمال، ترکيه در غرب، ارمنستان و ايران در جنوب و آذربايجان در شرق اين کشور قرار دارند. شما در تفليس مي توانيد آميزه جالبي از تمامي اين فرهنگ ها را ملاحظه بفرمائيد. مردم با گرمي با شما برخورد مي کنند و سعي دارند هر کاري از دستشان بر مي آيد براي شما انجام دهند. شما برند هاي معروف نظير مک دونالدز و برگر کينگ را در تفليس نخواهيد ديد، بلکه همه چيز به شکل بومي و سنتي مي باشد. اين آميزه منحصر به فرد با ترکيبي از فرهنگ شوروي، همچنين معماري محلي، سبک ويژه اي به نماي شهر تفليس داده است که باعث مي شود در ذهن شما حک شود.

شب هاي تفليس بسيار پر جنب و جوش است و تازه بسياري از فستيوال ها، برنامه هاي هنري و تفريحي بعد از ساعت ?? شب شروع مي شوند. مردم گرجستان عقايد مذهبي بسيار مستحکمي دارند اما نسل بسيار باهوش و روشن فکري در گرجستان پرورش يافته اند و از زمان شوروي سابق شاهد تغييرات چشمگيري بوده است. تفليس شهر مدرني است که به آرامي آغوشش را براي مردم دنيا باز مي کند.

Image result for ?گرجستان?‎

?- کوچه هاي باريک تفليس که باعث مي شود پاريس و ونيز را فراموش کنيد

وقتي براي اولين بار در خيابان هاي تفليس قدم مي زنيد، احساس متفاوتي را تجربه مي کنيد. خيابان هاي باريک و دنج در سرتاسر شبکه شهري ديده مي شوند و هر عابري را شيفته خود مي کند، به همين دليل تفليس به پاريس اوراسيا معروف است. شايد اين موضوع را در هيچ کتاب لانلي پلنتي درباره گرجستان نشنيده باشيد، اما کوچه پس کوچه هاي تفليس را هرگز از دست ندهيد. اگر يک دوربين در دست داشته باشيد مي توانيد، جالب ترين صحنه ها را شکار

?- شما در هر جايي کليساهاي کوچکي مي بينيد

شايد در هر دهکده در اروپا حداقل دو کليسا وجود داشته باشد، احتمالاً از خود مي پرسيد، اين موضوع در گرجستان چه ويژگي منحصر به فردي دارد. شما در عقب افتاده ترين مکان ها که فقط گوسفند و کوه وجود دارد، اين کليساهاي کوچک و زيبا را خواهيد يافت. يک کليساي منحصر به فرد به نام گرجتي ترينيتي (Gergeti Trinity Church) در نزديکي قله کازبکي (????) قرار دارد که رفتن به آنجا را به شما توصيه مي کنم. به نظر من بهترين و دنج ترين کليساي گرجستان مي باشد. اگر اهل کوه نوردي هستيد، مي توانيد پياده مسير سه ساعته را به سمت کليسا طي کنيد اما با يک جيپ مي توانيد در عرض يک ربع به کليسا برسيد.

?- باتومي و ساحل خيره کننده درياي سياه

بايد اعتراف کرد که سواحل زيباتري در سرتاسر دنيا وجود دارد اما باتومي و ساحل درياي سياه حال و هواي خاصي دارد. فاصله دريا و کوه در اين ساحل بسيار کم است. شما مي توانيد به اسکي برويد و دو ساعت بعد در ساحل استراحت کنيد.

اقليم باتومي جنب حاره مي باشد و آب و هواي بسيار خوبي حتي در فصل زمستان دارد. شهر باتومي بناهاي تاريخي زيبايي نيز دارد. خانه سفيد و فانوس اسکندر از مهترين بناهاي تاريخي اين شهر مي باشد. سواحل باتومي جايگزين مناسبي براي سواحل مديترانه اي فرانسه مي باشند. هتل هاي لوکس، ساحل زيبا و نورپردازي هاي خيره کننده در سرتاسر شهر ديده مي شود. جوانان براي سرگرمي يا استراحت به تفريحگاه هاي ساحلي مي روند و در برنامه هاي شبانه شرکت مي کنند.


Image result for ?گرجستان?‎


تور علمي و سياحتي هلند و اسپانياتور  هلند و اسپانيا

تور علمي و سياحتي هلندتور علمي و سياحتي  اسپانيا

تور ارزان  اسپانيا

تور ارزان هلند

تور علمي و سياحتي هلند و اسپانيا

تور  هلند و اسپانيا

تور علمي و سياحتي هلند

تور علمي و سياحتي  اسپانيا

تور ارزان  اسپانيا

تور ارزان هلندتور علمي و سياحتي هلند و اسپانياتور  هلند و اسپانيا

تور علمي و سياحتي هلندتور علمي و سياحتي  اسپانيا

تور ارزان  اسپانيا

تور ارزان هلندتور علمي و سياحتي هلند و اسپانياتور  هلند و اسپانيا

تور علمي و سياحتي هلندتور علمي و سياحتي  اسپانيا

تور ارزان  اسپانيا

تور ارزان هلند